Як зробити дорогу до дитсадка веселою і цікавою ?

Понеділок, Березень 19, 2018

Як зробити дорогу до дитсадка веселою і цікавою ?

 

 

 

      Вранці батьки поспішають на роботу, а дітям зовсім не хочеться нікуди йти… Як же зробити дорогу до дитячого садка веселою і цікавою – і для дітей, і для дорослих?

 

        Якщо у дитини кепський настрій – розкажіть їй казку або вигадану оповідку про подорожі гномиків, про те, як зайчик, хом’ячок, лисенятко ходили до школи через небезпечний ліс абищо.

      Фантазуйте! Дитина зацікавившись, може продовжити розпочату вами історію. Це не лише розвеселить її, а й допоможе розвиткові її уяви та мовлення.

      Повторюйте вивчені з дитиною віршики, співайте пісеньки або пограйте з нею. Нехай вона скаже два слова, що закінчуються на співзвучний склад, а ви придумайте рядки, в яких ці слова римуються. Потім навпаки – ви загадуєте, а дитина римує. Скажімо «бджілка» - «квітка»: «Пролетіла бджілка і зраділа квітка».

      Можна також вигадувати разом з дітьми загадки. Наприклад, «Руда, хитра…(не відгадав – продовжуйте далі) живе в лісі за зайцями ганяється».

 

      Цікавим і корисним для старших дошкільників буде створення карти маршруту з домівки до дитячого садка. Можна йти різними дорогами, визначаючи при цьому: яка дорога довша, яка коротша, які будівлі зустрічаються, по якій дорозі рухається більше транспорту і т. д.

 

     Йдучи до садочка закріпіть з дітьми знання з природи:пори року, назви дерев, кущів, квітів. Спостерігайте за тваринами, пташками, визначайте з дітками стан погоди.

 

     Виконуючи такі нескладні завдання, Ви не тільки створите позитивний настрій своїм діткам, а й вивчите багато цікавого та корисного!