Як одягти дитину навесні: 8 рекомендацій батькам

Понеділок, Квітень 3, 2017

Як одягти дитину навесні: 8 рекомендацій батькам

 

Весна завжди радує нас першим теплим сонечком, але ще дають про себе знати зимові заморозки та холодні дощі зі снігом, тому кожен батько повинен знати, як одягнути дитину навесні так, щоб він не застудився та отримав максимум користі від прогулянки.

 

1. Не варто сильно кутати дитину, збираючись на весняну прогулянку, адже вже все-таки не зима, одягнений в два светри дитина швидко спітніє та простудиться. Для прогулянки навесні важливо одягти дитину надійно, так, щоб його одяг був досить теплим, але не жарким, щоб вона могла захистити дитину від дощу та вітру.

2. Для дітей від 4-6 років для весняної прогулянки ідеально підійде непродуваємий та ненамокаємий комбінезон. Він не сповзає, його легко знімати та одягати. У ньому дитині буде зручно та тепло, у такому одязі не страшний навіть холодний весняний дощ.

3. Важливою частиною одягу дитини для весняної прогулянки є шапка. Відмінним варіантом може стати шапка-труба, яка одночасно виконує функцію шапки та шарфа. Головний убір для прогулянки навесні повинен бути теплим та ненамокаємим.

4. Також не варто забувати про шарфи, особливо, якщо дитина одягне звичайну шапку, а не шапку-трубу. Шарф може бути будь-яким, головне - правильно його зав'язати, він не повинен заважати дитині грати та бігати на прогулянці.

5. Ще один важливий атрибут весняного гардероба - рукавички. Вони повинні бути теплими, але тонкими, бажано, щоб вони не промокали, це дозволить дитині вільно грати навіть під час невеликого дощику.

6. Якщо ви не хочете надягати на дитину комбінезон, тоді краще зупинити свій вибір на пошаровому вбранні. Надіньте на дитину маєчку та трусики, теплий джемпер, колготки, непромокальні штанці, кофтинку. Завершити «образ» потрібно верхнім одягом та взуттям.

7. Найважливіший момент - взуття дитини. Вiд того, наскільки правильно ви його підберете, залежить здоров'я дитини. Взуття для весняної прогулянки повинен бути легким, м'яким, воно не повинне промокати, якщо на вулиці йде дощ, краще віддати перевагу гумовим чобітам.

8. Намагайтеся одягати дитину в одяг яскравих кольорів. Це підніме настрій вам та вашому малюкові.