Вивчаємо англіську мову!

Вівторок, Вересень 9, 2014

У наш час знання англійської мови – вже не примха чи хобі, а часто – необхідність. І закладати підґрунтя майбутнього володіння мовою слід  якомога раніше, використовуючи колосальну здібність дошкільнят до вивчення мов.

     Мета нашого гуртка – у доступній та цікавій формі ознайомити дитину з першими англійськими словами і сталими виразами. Основні теми з розвитку усного мовлення дитини, що починає вивчати англійську: Привітання, Моя родина, Кольори, Цифри, Моя кімната, Дикі та Свійські тварини, Іграшки, Фрукти і Овочі, Одяг і багато інших тем ми будемо вивчати на заняттях англійської мови. А також виконувати навчальні ігрові завдання, з допомогою яких діти краще запам’ятають перші фрази і слова, здобудуть перші навички спілкування англійською.

    На заняттях ми будемо вивчати різні дитячі пісні, вірші, римівки на англійській мові, з допомогою яких заняття стануть ще більш цікавішими і  яскравішими, а засвоєння вивчених тем ще простішим і бажанішим для Ваших діток. Пам’ятайте, заняття завжди мають закінчуватися на позитивних емоціях, то в кінці заняття діти отримують заохочуючі призи.

            Отже, наберемося терпіння і разом з Вашими малюками зробимо перший крок до засвоєння іноземної мови – крок до школи!

Керівник гуртка – Попова Оксана Михайлівна.

Тел. 063 172 96 47