В гостях у пожежників

Четвер, Жовтень 8, 2015

 

       

 

        Діти старшої групи дошкільного навчального закладу "Цукринка" ходили на екскурсію до пожежної частини. Нас гостинно зустрів начальник пожежної частини Маслов Олег Володимирович. Він ознайомив з пожежною машиною, її функціями та складовими, продемонстрував рукав, драбину, кисневі балони та противогази. Детально ознайомив з формою пожежника та наголосив, що одяг не горить під час пожежі. Також розповів, що пожежники не тільки гасять вогнища, а й виконують інші рятувальні роботи.

 

 

 

        Олег Володимирович  провів  ознайомлювальну екскурсію по частині, де діти побачили диспетчерську кімнату,  у якій спеціаліст приймає виклики.

 

 

 

         Малята переглянули навчальні мультфільми з різними життєвими ситуаціями, про причини виникнення та запобігання пожеж. Після чого була проведена бесіда з питань протипожежної безпеки.

 

 

 

          Діти із захопленням спробували себе у ролі пожежника, приміряючи каску, та «керували» пожежною машиною.

 

 

 

         Старші дошкільнята були вражені пізнавальною екскурсією, після якої кожен казав, що стане пожежником. Адже професія пожежника вимагає бути сильним, мужнім, хоробрим, а для цього потрібно займатися зарядкою, загартовуватися, добре їсти і бути слухняним.