Тиждень безпеки в нашому дитячому садку

Середа, Квітень 29, 2015

 

 

       Згідно Базового компоненту дошкільної освіти в Україні, дитина повинна самостійно вирізняти основні небезпечні чинники довкілля, знати правила безпечного перебування дітей вдома, у дитячому садку, на вулиці, на воді, на льоду, на спортивному майданчику.

 

 

      З 20 по 24 квітня цього року в ДНЗ "Цукринка" проходив Тиждень безпеки дитини.  

 

 

 

 

      Дошкільнята середньої групи "Дзвіночок" отримували знання на заняттях, під час прогулянок, бесід, екскурсій, ігрової діяльності, під час індивідуальної роботи.

 

 

 

 

      Вихователь Пилипенко І.І. знайомила вихованців з призначенням дорожних знаків,  діти закріплювали правила дорожнього руху, продовжували виробляти еталон поведінки на дорозі та в транспорті. Малята у сюжетно-рольовій грі "Водії" розширювали уявлення про професію водія та вчилися адекватно реагувати на події і різні ситуації на дорозі. 

 

 

 

 

      Однією із складових техніки безпеки дитини є поводження з вогнем. Інна Іванівна провела з дітьми екскурсію по дитсадку, розповіла про вогнегасники,  показала місце де вони розташовані, познайомила малят із інвентарем пожежного щитка.

 

 

 

 

     Діти під час рухливих ігор-естафет вчилися організовано та колективно "гасити пожежу", передавати ланцюжком відро з водою, розвивали швидкість та спритність, виховували відповідальність за життя та здоров"я.