Результати моніторингу якості освіти

В ЗДО «Цукринка» систематично проводить моніторинг якості дошкільної освіти вихователь- методист  Круглій К.В. , яка  брала участь у семінарі – практикумі і отримала сертифікат  від 04.10.2016р. м . Київ .

Результати моніторингу індивідуального розвитку дошкільників допомагають педагогічним працівникам динаміку розвитку особистості малят прозоро і ефективно , вчасно встановити причини наявних проблем і розробити плани дій задля їх усунення .

Відповідно до методичних рекомендацій відділу освіти був  проведений  районний семінар-практикум для завідувачів та методистів  «Моніторингове дослідження якості дошкільної освіти : кваліметричний підхід»  під час якого присутні мали змогу практично  познайомитися з проведенням оцінювання старших дошкільників та  введенням цифрових даних в  електронний  варіант .

  

      У  вересні – жовтні було проведено моніторингове дослідження щодо адаптації дітей перших молодших гру до умов  дошкільного закладу , яке дало змогу вихователям краще ознайомитися з індивідуальними особливостями  та успішно пройти адаптацію . Також було проведено моніторингове дослідження серед усіх  батьків вихованців щодо вивчення  та удосконалення іміджу дошкільного навчального закладу «Цукринка»  ,  дане дослідження показало   що рівень дошкільного закладу  відмінно  .