Новорічна казка прийшла до нас на свято

Новий рік – таємниче, загадкове свято. Напередодні цього дня   навіть дорослі очікують на дива та чарівні подарунки. Новий рік несе із собою добрі сподівання, радість, щирість та віру у справдження найзаповітніших мрій. Влаштування Нового року у садочку – це чудовий подарунок для малят, адже крім гарного настрою, розваг та подарунків діти ще отримують чудову нагоду виявити свої таланти: відчути себе справжніми акторами.

Свято в «Цукринці» - визначна подія. Яким воно буде – яскравим, світлим,
добрим – залежить від усіх його учасників.

Особливо з великою цікавістю чекали цього свята найменшенькі наші вихованці. Ось заграла весела музика і закружляли в хороводі малята:
«І зайчата, і сніжинки всі танцюють круг ялинки».

 

«Ці білесенькі сніжинки завітали до ялинки.
Весело вони кружляють, як пір`їночки літають»

 

А хто це загубив рукавичку? І хто в ній живе?

 

Зима -  це чудова пора для гри у сніжки. А якщо з вами грається сам дід Мороз, то це просто чудово!

 

А тепер, Дідусь, давай подарунки роздавай.

 

Не можливо придумати кращого подарунка для малят, ніж новорічна казка у якій вони самі стають учасниками подій, співчувають героям, допомагають їм боротися зі злом і, звичайно, стають переможцями.

Щоб потрапити до Новорічної ялинки, куди тільки не закидала їх баба Яга: і до Африки в гості до Бармалея, і на Зоряне новорічне небо, і на Морське дно до Нептуна… І лише завдяки морській перлині малята потрапили до Новорічної ялинки, в гості до діда Мороза.

 

Свято закінчилось. Фото на згадку.