Матеріально-технічне забезпечення закладу

      Комунальний заклад дошкільної освіти  «Цукринка» Миронівської міської ради розміщений в будівлі 1978 року побудови , загальною площею 1880 кв.м2   приміщень основної будівлі , проектна потужність установи 120 дітей .

Заклад розташований за адресою :  08800 , Київська область , м. Миронівка ,  вул. Пироженка , 1 , тел. 5-51-13  ,  e-mail :  dnzcykrunka@ukr.net  ,  Сайт закладу  :  cykrunka.in.ua  . Стан будівлі – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Режим роботи закладу 10,5 – годинний (7.30-18.00). Середня наповнюваність груп   складає    25  дітей .

   Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту який пройшов Державну реєстрацію юридичної особи. Від 21.06.2007  № 3411020000000385

     Територія закладу становить 0.5  га ,  огороджена. Земля  надана в користування закладу, використовується за призначенням, утримується в належному санітарно-гігієнічному стані.

Для реалізації освітнього процесу в закладі дошкільної освіти  наявні 5  груп загального розвитку , 1 музична зала та харчоблок, пральня , кабінет сестри медичної , методичний кабінет , кабінет завідувача .

     Кожна групова кімната укомплектована : спальною кімнатою , ігровою кімнатою , туалетною та умивальною кімнатами , роздягальнею.

    У  закладі дошкільної  освіти  наявний комп’ютер та ноутбук з точкою доступу до мережі Інтернет .

    Стан забезпечення сучасною комп’ютерною технікою  такий :

1   Усього ПК  у закладі дошкільної освіти                                                  3

2    Принтер+сканер+ксерокс                                                                      1

3    Домашній кінотеатр                                                                               1

4    Музикальний центр                                                                               2

5. Магнітофони                                                                                            3

6. Плазмовий  телевізор                                                                              1

7. Проектор                                                                                                 1

    

 

 

 

 

 

 

 

    Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з  міським методичним кабінетом, іншими загальноосвітніми закладами.

    Методичний кабінет є осередком освітнього процесу  та   роботи з педагогічними кадрами .  В ньому  розміщенні  атестаційний   куточок  , стенд «Методичний вісник» , куточок щодо вдосконалення педагогічних працівників , куточок «Безпеки життєдіяльності  учасників освітнього процесу» .  Кабінет постійно поповнюється та удосконалюється різноманітними навчально-виховними матеріалами і  напрацюваннями педагогічних працівників .

   Харчоблок та допоміжні приміщення  відповідають санітарно-гігієнічним вимогам. Він складається з цеху сирої обробки продуктів , цеху для приготування страв , комори для зберігання продуктів харчування . Всі приміщення забезпечені відповідним  технологічним обладнанням .

   В ЗДО  наявна пральня  з пральними машинами , іншим приладдям для обробки м якого інвентар я відповідно до  санітарних вимог .

     Дошкільний заклад  має медичний кабінет , який обладнаний  меблями , холодильником для ліків , ростометром , вагами , умивальником , лампами для квартування , набором для лікування педикульозу у малят , шафою для зберігання  медичної документації .

       В ЗДО «Цукринка»  створений розвивальний простір для пізнання дітьми світу предметів , світу природи , формування уявлення про сім ю , родину , народів світу , їх культуру .

     Це наявність на прилеглій території  різних видів дерев , кущів та квіткових насаджень на клумбах .  Це систематичне функціонування куточка лікарських рослин,  де діти отримують знання  про лікувальні якості тієї чи іншої рослини  .  В групах створені куточки природи з кімнатними рослинами , акваріумами , календарі   погоди .  В закладі  дошкільної освіти систематично ведеться робота з  дітьми :  спостереження за об’єктами живої та неживої природи , дослідницько- пошукова діяльність , господарська праця дітей , читання художньої літератури  природознавчого характеру , різноманітні заняття , колективна праця в природі , екскурсії в природу , дидактичні ігри , тощо .

       На прилеглій території  ЗДО  функціонують 5 дитячих майданчиків з відповідними  ігровими спорудами та  5  літніх павільйонів .  

        Здійснено  косметичний ремонт в групових та загальних приміщеннях ЗДО . Проведена повна заміна вікон на пластикові , заміна плитки на підлозі харчоблоку , були зроблені піддашники при вході в групу та харчоблок .