Козацькі забави

Середа, Листопад 4, 2015

       

 

      Повноцінний фізичний розвиток та здоров’я дитини – основа формування особистості. Вагомий вплив на зміцнення здоров’я здійснюють фізичні навантаження: ранкова гімнастика, фізкультурні заняття, рухливі ігри, спортивні розваги. Такі заходи системно проводяться  у нашому дошкільному закладі, використовуються різноманітні форми роботи з дітьми. Так, цікаво та насичено 4 листопада 2015 року було проведено спортивне свято «Козацькі забави».

       

 

       Мета заходу: продовжувати працювати над вивченням традицій українського народу,залучати дітей до активної участі у спортивних розвагах  національного характеру, виховувати  національно – патріотичні цінності, повагу до рідної землі, почуття гідності за Батьківщину; спонукати дітей до здорового способу життя, розвиток та удосконалення фізичних якостей: координації рухів, спритності, гнучкості та швидкості; підняття емоційного тонусу дошкільнят.

 

 

        Підготувала та провела спортивне свято інструктор з фізичного виховання Наготнюк Юлія Олександрівна, а учасниками стали вихованці II молодшої, середньої, різновікової та старшої груп ДНЗ «Цукринка». Діти були розділені на дві команди – «Весельчаки» та «Козачата».

 

 

        В програму спортивного свята увійшли різноманітні змагання, естафети та ігри. Це змагання:

«Перетягування каната»

 «Хто влучніший»,

«Хто швидше намалює сонечко»,

«Хто швидше перенесе вареники».

 

 

Естафети:

«Стрибки на м’ячах»,

«Плетіння віночка»,

«Вийся віночку»

А також було проведено гру

«Хусточка»

 

 

       Ігрова форма проведення дала змогу утримати стійкий інтерес вихованців протягом всього заходу.

 

 

          Ось так цікаво було проведено «Козацькі забави». Саме така робота з фізичного виховання створює умови для емоційно – психічного благополуччя дітей, тому що здійснює вплив на розвиток розуму, виховання характеру, сприяє засвоєнню знань та умінь дітей.